CarBax

Tepovanie, dezinfekcia a vysávanie

Samoobslužná bezdotyková autoumyváreň CarBax Nitra Chrenová má k dispozícii niekoľko samoobslužných zariadení pre dôkladnú starostlivosť o interiér a exteriér vášho vozidla.


VYSOKOVÝKONNÉ VYSÁVAČE

V autoumyvárni CarBax Nitra - Chrenová je k dispozícii až 8 smoobslužných vysávacích miest. Všetky vysávače sú zároveň vybavené ramenami na hadice, aby bolo pre Vás vysávanie maximálne komfortné a neprenášali ste si nečistoty zo zeme do interiéru. Samozrejmosťou je vysoký výkon vysávačov a praktická dýza pre pohodlné vysávanie.

Cena za vysávanie je 0,50€ / 5 MIN

Za vysávanie môžete zaplatiť mincami alebo klubovou kartou CarBax.

Vysávač č. 2 umožňuje aj platbu platobnou kartou.


PENOVÝ TEPOVAČ

V umývacom centre CarBax Nitra - Chrenová je sú k dispozícii 2 penové tepovače. Tepovanie je veľmi rýchle, kvalitné a zároveň jednoduché. Funguje na princípe suchého penového tepovania, čo znamená, že z trysky nanesiete hustú penu na povrch, ktorý si želáte vyčistiť a následne nádstavcom s kefou penu manuálne zapracujete do povrchu. Po zapracovaní sa čistený povrch vysaje, čím dosiahnete perfektné hĺbkové vyčistenie. Vďaka technológii s použitím iba malého množstva vody sa povrch veľmi rýchlo vysuší. 

Cena za tepovanie je 0,50€ / 90 SEC

Za tepovanie môžete zaplatiť mincami alebo klubovou kartou CarBax.

Pre ešte väčší komfort počas tepovania je pri oboch tepovačoch k dispozícii držiak rohoží CarBax MatHolder Stand so 4 držiakmi pre uľahčenie tepovania alebo vysávania rohoží.


DOFUKOVAČ PNEUMATÍK

V CarBax Nitra - Chrenová si môžete ZADARMO skontrolovať tlak v pneumatikách a dofúkať ich podľa potreby. Postup je veľmi jednoduchý. Stačí pripevniť dofukovaciu hadicu na ventil pneumatiky, skontrolovať tlak pneumatiky na manometri a opakovaným stláčaním tlačidla + alebo - dosiahnuť požadovaný tlak v pneumatike.

Použitie dofukovača pneumatík je ZADARMO


 DÁVKOVAČ 4 ČISTIACICH PROSTRIEDKOV

Pre prvotriednu starostlivosť o interiér a exteriér vašeho auto je pre vás k dispozícii dávkovač 4 čistiacich prostriedkov. Dávkuje čistiaci prípravok na čistenie a regeneráciu plastov, na oživenie pneumatík, na čistenie okien a aplikátor vône do interiéru vozidla. 

Cena je 0,50€ / 30 SEC

Za služby dávkovača čistiacich prostriedkov môžete zaplatiť mincami, klubovou kartou CarBax, ale aj platobnou kartou.

DÁVKOVAČ UTIEROK

Pre komfortnú aplikáciu čistiacich prostiedkov z Dávkovača 4 čistiacich prostriedkov je k dispozícii dávkovač syntetických utierok z textílie.

Cena je 0,50€ / 3 utierky

Za služby dávkovača utierok môžete zaplatiť mincami alebo klubovou kartou CarBax.


VÝDAJNÝ AUTOMAT S AUTOKOZMETIKOU CARBAX

V SHOPE s výdajnými automatmi nájdete výdajné automaty s občerstvením a nápojmi, ale aj výdajný automat s autokozmetikou CarBax a príslušenstvom ako sú vysokoabsorbčné jelenice. 

K dispozícii sú produkty na hĺbkové čistenie, ktoré je možné použiť počas umývania v samoobslužných boxoch alebo na údržbu interiéru a exteriéru, ktoré je možné použiť po dôkladnom umytí auta v samoobslužných boxoch a povysávaní a vytepovaní.

O základnú údržbu sa postarajú najmä:

  • pH neutrálny čistič diskov a odstraňovač náletovej hrdze Iron Eliminator

  • čistič sklenených povrchov s antistatickým efektom Window Cleaner
  • prémiový leštiaci vosk pre všetky typy karosérií Diamond Wax 

Kompletnú ponuku autokozmetiky nájdete na našom eshope www.carbax.sk 

POZRITE SI VIDEO DÔKLADNEJ STAROSTLIVOSTI O VOZIDLO S AUTOKOZMETIKOU CARBAX


Pre ešte väčší komfort sú v areáli samoobslužnej autoumyvárky k dispozícii aj 2 robustné nerezové oklepávače rohoží. 


  Technológia pre samoobslužné zariadenia bola dodaná spoločnostou CarBax  

Umývacie programy a cenník