CarBax

Tepovanie, dezinfekcia a vysávanie

Samoobslužná bezdotyková autoumyváreň CarBax Tešedíkovo má k dispozícii niekoľko samoobslužných zariadení pre dôkladnú starostlivosť o interiér vášho vozidla. 


VYSOKOVÝKONNÉ VYSÁVAČE

V autoumyvárni CarBax Tešedíkovo je k dispozícii až 5 smoobslužných vysávacích miest. Všetky vysávače sú zároveň vybavené ramenami na hadice, aby bolo pre Vás vysávanie maximálne komfortné a neprenášali ste si nečistoty zo zeme do interiéru. 

Za vysávanie môžete zaplatiť mincami alebo klubovou kartou CarBax.


KOMBINOVANÉ ZARIADENIE VYSÁVAČ / PENOVÝ TEPOVAČ

V CarBax Tešedíkovo je k dispozícii aj jedno kombinované zariadenie, kde z jednej strany zariadenia si môžete vaše auto povysávať a z druhej vytepovať s penovým tepovačom. 

Samoobslužné tepovanie je rýchle, kvalitné a zároveň aj veľmi jednoduché. Funguje na princípe suchého penového tepovania, čo znamená, že z trysky nanesiete hustú penu na povrch, ktorý si želáte vyčistiť a následne nádstavcom s kefou penu manuálne zapracujete do povrchu. Po zapracovaní sa čistený vysaje, čím dosiahnete perfektné hĺbkové vyčistenie. Vďaka technológii s použitím iba malého množstva vody sa povrch veľmi rýchlo vysuší. 

Za tepovanie môžete zaplatiť mincami alebo klubovou kartou CarBax.


Pre ešte väčší komfort sú v areáli samoobslužnej autoumyvárky k dispozícii aj 2 robustné nerezové oklepávače rohoží.


Za umývanie v samoobslužných umývacích boxoch ale aj spustenie samoosblužných zariadení môžete zaplatiť mincami ale aj klubovou kartou CarBax.

Umývacie programy a cenník